Enpara Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara, günümüz şubesiz bankacılığının öncü dijital bankalarındandır. Şubesiz bankacılık kavramıyla yeni bir bankacılık anlayışı getiren Enpara, birçok mutlu müşteriyle yoluna devam etmektedir. EFT/Havale gibi ücretler almayan banka tüketicilerin gözünde cazip bir yer edinmektedir.

Ayrıca düşük faizli ihtiyaç kredisi de diğer bir hassas noktadır. Masrafsız olarak sunulan krediyle ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilirsiniz. Hiçbir koşulda şubeye gitmenize gerek kalmayacak olan Enpara, hesap işletim ücreti gibi masraflar da almamaktadır.

Enpara kredi başvurusu sürecini de tamamen internet üzerinden yürüterek kredinizi almanızı sağlamaktadır. Enpara kredi başvurusu nasıl yapılır? Enpara kredi başvurusu yapmanız için öncelikle Enpara müşterisi olmanız gerekmektedir.

Nasıl Enpara müşterisi olursunuz? Enpara’nın internet sitesine hızlı bir giriş yaparak, anasayfa üzerinde sol üst menüde mor arka planlı BAŞVURU sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Müşteri olmak istiyorum seçeneğiyle ilerlediktan sonra, kişisel bilgilerinizi içeren bir dizi formlar doldurmanız gerekmektedir.

Formları doldururken, Enpara yetkililerin sizi ziyaret edebileceği uygun günü seçerek istediğiniz zaman müşteri sözleşmesini imzalayabilirsiniz. Formu doldurup gönderdikten sonra belirlediğiniz bir tarihte, müşteri temsilcileri sizleri ziyaret ederek üyelik işlemlerini tamamlayacaklardır. Ayrıca ihtiyaç kredisi hakkında bilgilendirme de yapılacaktır. Müşteri olma işlemleriniz tamamlandıktan sonra, 36 aya varan vade fırsatlarından %1,35’lik faiz oranlarıyla faydalanabilirsiniz. Kredi masrafı yok, sigorta masrafı yok, sadece faiz ücreti var.

Kredi başvurusunu, internet veya cep şubesinden gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şube girişinden, müşteri numaranız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra Ürünler > Krediler bölümünden başvurunuzu adımları izleyerek gerçekleştirebilirsiniz. Mobil şube için krediler bölümünden yine giriş yaparak aynı adımları izleyebilir ve ihtiyaç kredisi başvurusu işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İhtiyaç kredisi başvurusu hakkında kafanızdaki soru işaretlerini Enpara iletişim kanalıyla giderebilirsiniz. Ayrıca kredi başvurusu için şubeye gitme derdiyle de uğraşmak durumunda kalmazsınız.