Aylık Yüzde 0,87 Kâr Oranı ile Konut Finansmanı Kuveyt Türk’te!

Kuveyt Türk Katılım Bankası faiz ödemeden ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara kâr payı oranları ile likidite olanağı sunuyor. Üstelik tam 200 bin Türk Lirasına kadar müşterilerin finansman seçeneklerinden yararlanma hakları vardır.

Kuveyt Türk müşterilerine; kısa vadeler için düşük, uzun vadeler için ise yüksek kâr payı oranları uygulamaktadır.

En Kısa Vadede Kâr Oranı Aylık Yüzde 0,87!

Kuveyt Türk Katılım Bankası konut finansmanında kâr oranlarını aylık yüzde 0,87 düzeyinden başlatmaktadır. En kısa vade olan 0-24 ay vade seçeneğinde söz konusu orandan faydalanmak mümkündür.

25 aydan 60 aya kadar vade seçeneği kullanarak finansman sağlamak isteyen müşteriler aylık yüzde 0,94 kâr oranından likidite edinme olanağına sahiptirler.

61- 120 ay yelpazesinde vade ile banka Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan finansman kullanmak isteyen müşteriler aylık yüzde 1,04 kâr oranına tabi olacaklardır.

Konut Finansmanı Kapsamında Maksimum Kullanılabilecek Meblağ 200.000 Türk Lirası!

Konut finansmanı kampanyası kapsamında Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından azami tutar olarak 200 bin Türk Lirası belirlenmiştir. Banka müşterilerinden finansman tahsis ücreti olarak binde beş oranında kesinti yapılmaktadır. 200 bin Türk Lirası için bu ücret 1.000 Türk Lirasıdır. Ayrıca konut sigortası primi ve DASK ( Doğal Afet ve Deprem Sigortası) poliçe prim ücretleri de müşterilerden tahsil edilmektedir.