Finansbank Bayrama Özel İhtiyaç Kredisi

36 Ay Vade ile Finansbank Bayrama Özel İhtiyaç Kredisi

Kurban bayramının yaklaşmasıyla beraber pek çok banka, bayram kampanyaları düzenlemelerini tamamlayıp tüketicilere sunmaya başladı. Özellikle ihtiyaç kredisi için hareketli bir dönem geçiren bankalar, tüketicilerin bayram harcamalarına yönelik kredi paketleri sunmaya başlamışlardır.

Tüketicilere bayrama özel ihtiyaç kredisi sunan bankalardan olan Finansbank, 36 aya varan vade süresiyle sizleri bayramda da özel ihtiyaç kredisiyle karşılamaktadır. Dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak kullanabileceğiniz kredi %1,20 faiz oranlarıyla başlamaktadır.

İhtiyaç kredisi  faiz oranlarının belirlenmesindeyse müşteri skorları dikkate alınmaktadır. Müşteri skorunuzun yüksek olması halinde daha uygun faiz oranları uygulanmaktadır. Faiz oranları müşteriler için şu şekildedir; %1,20 , %1,35, %1,45, %1,58, %1,63. Sadece TC kimlik numaranızı 19 Eylül 2016 tarihine kadar 5030’a göndererek kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank müşterisi olmanız halinde internet veya cep şubelere giriş yaparak hızlıca kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Böylece ihtiyaç kredisi onaylandığı an hızlıca hesabınıza geçecektir. Bayrama özel ihtiyaç kredisi için örnek bir hesap planı oluşturulursa; %1,35 faiz oranı ortalama olarak baz alınıp 10 bin TL’lik kredi için 36 ay vade süresinde aylık taksitler 369 TL’dir.

Kredi tahsis ücreti kredi tutarının binde 5’i kadar alınmakta olup BSMV ile birlikte 52,5 TL’dir. Sigorta prim tutarı kişiden kişiye göre değişebilir. Örnek kredi için 249,06 TL’dir. Yıllık toplam maliyetse %21,7272’dir.

3 Ay ertelemeli  seçenekler için şartlar aynı kalıp maksimum vade süresi 33 ay olarak belirtilmektedir.