ING Bank’tan Aylık Yüzde 0,99’a İhtiyaç Kredisi

ING Bank tam 100.000 Türk Lirasına kadar ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlediğini duyurdu. Kampanya dahilinde müşterilere aylık yüzde 0,99’dan başlayan avantajlı faiz oranları sunuluyor.

Banka tarafından müşterilerin kredi puanlarına göre faiz oranı uygulanacağı duyurulan ihtiyaç kredisi kampanyası uyarınca, beş kademe tayin edilmiştir. Söz konusu beş kademeye göre müşteriler faiz oranına tabi olacaklardır.

Kredi Notu En Yüksek Kesime Aylık Yüzde 0,99 Faiz Oranı

KKB (Kredi Kayıt Bürosu) puanı 1.850’nin üzerinde olan müşteriler için ING Bank tarafından aylık yüzde 0,99 faiz oranı belirlenmiştir. Kampanya kapsamında en uygun faiz oranı seviyesi budur.

Kredi puanı 1.800 ile 1.849 arası olan müşteriler için ING Bank aylık yüzde 1,19 faiz oranı belirlemiştir.

KKB puanı 1.750 ile 1.799 bandında olan müşteriler aylık yüzde 1,29 oranında faize tabidir.

1.700- 1.749 bandında kredi puanına sahip olan müşteriler aylık yüzde 1,39 faiz oranı ile kredi kullanabilmektedir.

İhtiyaç kredisi kampanyası kapsamının en alt dilimi olarak belirlenen 1.600- 1.700 arası kredi puanına sahip müşterilere en yüksek faiz oranı uygulanmaktadır. Bu yelpazede kredi puanı olan müşteriler için banka aylık yüzde 1,49 oranında faiz oranı ön görmüştür.

Bütün kredi dilimlerinde ve faiz oranlarında banka müşterilerinden kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir. Dosya masrafı olarak müşterilere yansıtılan tutar, müşterinin kullandığı kredi meblağının binde beşi oranındadır. Ayrıca hayat sigortası yaptırmak zorunda olan müşteriler, poliçe prim ücretlerini de ödemekle yükümlüdürler. Müşteriler kredi vadesi boyunca hayat sigortasını yeniletmekle mükelleftirler. İng Bank kredi kampanyası ve daha fazla kampanyayı krediler sayfamızda bulabilirsiniz.