Odeabank Konut Kredisi Faiz Oranını Aylık Yüzde 0,89’a Çekti!

Odeabank konut kredisi kampanyasında faiz oranını aylık yüzde 0,89 seviyesine indirdi. Bu faiz oranından faydalanmak isteyen müşterilerin kullanabileceği azami vade süresi ise 5 yıl. 60 ay vade süresi üzerinde faiz oranı da bir miktar artış göstermektedir.

Odeabank tarafından sunulan en avantajlı oran olan aylık yüzde 0,89 faiz oranı, 60 ay vade ve azami 250 bin Türk Lirası finansman meblağına kadar uygulanmaktadır.

Vade Süresi ve Kullanılan Kredi Meblağı Arttıkça Faiz Oranı da Artmaktadır!

250 bin Türk Lirasına kadar maksimum 60 ay vade için aylık yüzde 0,89 olan faiz oranı; 61- 120 ay arası vade dilimi tercih edildiğinde ise aylık yüzde 0,95 oranına yükselmektedir.

Odeabank konut kredisi kampanyası ile, 250 bin Türk Lirası ile 500 bin Türk Lirası arasında finansman desteği edinmek isteyen müşteriler için 60 ay vadeye kadar uygulanacak olan faiz oranı aylık yüzde 0,99 düzeyidir. Söz konusu meblağlar için vade süresi 61 ile 120 ay vade arasında tercih edilerek kredi kullanılmak istendiğinde ise faiz oranı aylık yüzde 1,05 olarak uygulanacaktır.

Bütün vade süreleri için sabit olan şey ise banka tarafından kredi kullanacak olan müşterilerine uygulanan kredi tahsis ücreti meblağıdır. Kredi tahsis ücreti müşterilerden kullanılan kredi tutarının binde beşi olarak tahsil edilmektedir.