Elektrik Borcu Olanlar Dikkat! Bu Haber Sizi İlgilendiriyor!

4.5 milyondan fazla abonesi bulunan CK Boğaziçi Elektrik firması borç silme kampanyası başlatıyor! 325 bin Abone tarafından birikmiş olan 1,9 milyar Lira tutarının 1,3 milyar’ı faize tekabül ediyor! İşte borç silme kampanyasına dair tüm detaylar!

Türkiye genelinde sahip olduğu 4,5 milyon abone ile birlikte en büyük elektrik satış şirketi olan CK Boğaziçi Elektrik, 325 bin müşteri tarafından biriktirilmiş olan borç için önemli bir karar alarak borç silme kampanyası başlattı.

Silelim Gitsin!“ adı verilen kampanya ile birlikte 2013 yılının Nisan ayından önceki dönemlerde sahip olunan borçlara işlenen faizin tamamını, borçların ana parasının ise bir miktarını silerek sicil temizleme olanağı sağlanıyor. CK Boğaziçi Elektirk firmasından yapılan açıklama ile birlikte, borçlarından kurtulmak isteyen vatandaşların 30 Haziran 2017 tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekiyor.

325 bin abonenin sahip olduğu ve toplamda 1,9 milyar Türk Lirası’na tekabül eden borcun yaklaşık 1,3 milyar Türk Lirası faizden oluşuyor. Faiz borçlarını tamamen silme sözü veren CK Boğaziçi Elektrik şirketi, düzenlediği bu kampanya ile birlikte özel sektörde düzenlenmiş en büyük ve en kapsamlı kampanyaya imza atmış oluyor.

Hem icralık olmuş müşterilerin, hem de borcu mevcut olan müşterilerinin faydalanmasına olanak sağlayan CK Boğaziçi Elektrik, sahip oldukları elektrik borçlarından kurtulmak isteyen müşterilerine bir olanak sağlıyor. Kredi kartı ile yapılacak ödemelerde banka ile görüşülerek taksitlendirme olanağı sağlayan CK Boğaziçi Elektrik şirketi, özel sektör tarafından düzenlenmiş en büyük ve en kapsamlı kampanya olan „Silelim Gitsin“ kampanyasına imza atıyor.

Siz de elektrik borçlarınızdan bir an önce kurtulmak, faiz ödememek ve borcunuzun ana parasının bir kısmından kurtulmak istiyorsanız 30 Haziran 2017 tarihine kadar CK Boğaziçi Elektirk şubelerine başvurunuzu yapabilirsiniz.