HepsiBurada’nın Efsane Cuma Hedefi 10 Milyon Ziyaretçi!

Dünya genelinde yüzde 90’a kadar yükselen indirimler ile satış rekorlarının kırıldığı Black Friday, yani Efsane Cuma için HepsiBurada.com yüzde 80’ kadar yükselen indirimler sunacak!

24 Kasım tarihine tekabül eden Efsane Cuma, özel alışveriş günü olarak kabul edilerek HepsiBurada.com vasıtası ile önemli indirimler sunulacak. Şirketten yapılan açıklamaya göre Perşembe gününü Cuma gününe bağlayan gece yapılacak olan Efsane Cuma indirimleri ile birlikte ürünlerinde yüzde 80’e kadar yükselen indirimler uygulamaya koyulacak. 36 farklı kategoride milyonlarca ürünün satıldığı HepsiBurada.com’da en iyi indirim oranı ile müşterilerin buluşturulması hedefleniyor!

Yılın en avantajlı fiyatları ile satışa çıkartılacak olan ürünler sayesinde HepsiBurada.com 10 milyondan yüksek ziyaretçi rakamı bekliyor. En avantajlı ürünlerden yararlanmak isteyenlerin hızlı hareket edilmesi gerekirken, şirket Efsane Cuma kampanyası kapsamında birçok farklı ürünleri, ilgi alanlarına göre gruplayarak kullanıcılarının beğenisine sunacak. Geçtiğimiz yıl Efsane Cuma kampanyası kapsamında dakikada 350 adet ürün satışı gerçekleştirmeyi başaran HepsiBurada, bu yıl da kendi rekorunu egale etmek adına yepyeni uygulamalar gerçekleştirecek.

Daha önce hiç satışını yapmadığı ürünleri Efsane Cuma kampanyasına özel olarak sunacak olan HepsiBurada.com, e-ticaret platformları arasında Türkiye’de bir ilke imza atarak Nef Ormantepe’de yer alan 3 adet 1+1 konut için özel tanıtım fiyatları ile online satış gerçekleştirecek.

2016 yılındaki Efsane Cuma’da HepsiBurada’yı tam 4 milyon kişi ziyaret eder iken, cep telefonu uygulamasında elde edilen görüntüleme rakamı da 2 buçuk milyon olmuştu. Türkiye’nin her yerinde yer alan 10 bin iş ortağı ile perakende alanında büyük bir hareket gerçekleştirilecek iken, müşteriler tarafından “indirime girse de alsam” denilen ürünler için 24 Kasım Efsane Cuma gününün önemli bir avantaj olduğunu 3 bin TL’ye mal olan oturma odası için Efsane Cuma günü fiyatların bin TL’ye kadar düşeceği belirtildi.