180 Aya Kadar Uzayan Vade Seçenekleriyle Konut Kredisi QNB Finansbank’ta!

QNB Finansbank, kirada oturmak yerine kira öder gibi kendine ait bir ev satın almak isteyenler için oldukça avantajlı bir konut kredisi ürünü sunuyor.

Sahip olduğunuz bütçeye, satın almak istediğiniz evin fiyatına ve talep ettiğiniz ödeme yöntemine göre ödeme planı oluşturmanıza olanak sağlayan QNB Finansbank, ödemelerinizi 180 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

QNB Finansbank tarafından sunulan konut kredisi ürününe başvuru yapmak için size en yakın QNB Finansbank şubesine yanınıza nüfus cüzdanınızı, gelir belgenizi ve satın almak istediğiniz eve ait tapu fotokopisini alıp giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

120 Ay Vadeli 100.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

QNB Finansbank’tan hayalini kurduğunuz eve sahip olmak için satın almayı düşündüğünüz ev üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek 100 bin Türk Lirası tutarında konut kredisi talep etmeniz ve bu konut kredisi ürünü için de 120 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,11’e tekabül etmektedir.

100 bin Türk Lirası konut kredisi için 120 ay vade seçeneğinde uygulanacak aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,11 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı da bin 512,04 Türk Lirası’na denk gelecektir.       

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 20 Kasım 2017 Pazartesi günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.qnbfinansbank.com/krediler/konut/kredikolay-mortgage/standart-mortgage.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.