36 Ay Vadeli Düşük Maliyetli İhtiyaç Finansmanı Kuveyt Türk’te!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, birçok nakit ihtiyacınızı çözüme kavuşturabileceğiniz avantajlı bir ihtiyaç finansmanı ürünü sunuyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası, avantajlı kâr payı oranlarıyla birlikte uzun vadeli finansman temin etmenize olanak sağlıyor. Seyahati eğitim, hac, umre ve evlilik gibi tüm harcamalarınız için avantajlı kâr payı oranlarıyla birlikte finansman sunan banka, ödemelerin de bütçeye uygun bir ödeme planı eşliğinde gerçekleştirilmesine olanak sağlıyor.

Hac ve umre ziyaretleri için 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ve esnek ödeme planları sayesinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sunan banka, eğitim finansmanı ve hac ve umre finansmanında proforma fatura bedeline göre finansman kullanımına olanak sağlıyor. Seyahat finansmanı kapsamında, Türk Lirası cinsinden sadece tüketicilere, işletmelereyse Türk Lirası’na ek olarak Dolar ve Euro cinsinden kullandırılabiliyor.

7.500 TL İhtiyaç Finansmanı Ödeme Planı

Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan temin edeceğiniz 7 bin 500 Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç finansmanı için 36 ay vade seçeneği ile ödeme planı talebinde bulunmanız halinde, bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç finansmanı kâr payı oranı yüzde 1,47 seviyesinde olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 283,21 Türk Lirası’na, toplam geri ödeme yapılacak miktar ise 7.500 Türk Lirası tutarındaki kredi için 10 bin 195,57 Türk Lirası’na denk geliyor.

Yanınızda nüfus cüzdanınızı ya da sürücü belgenizi, çalışma durumunuza göre düzenlenen gelir belgenizi, ikâmet ettiğiniz adresinizi gösteren belgenizi ve finansmanı kullanacağınız alışveriş için proforma faturanızı bulundurarak, size en yakın Kuveyt Türk Katılım Bankası şubesinden finansman başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Bu kredi ödeme planı, 2 Şubat 2018 Cuma günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantılar vasıtasıyla banka tarafından sunulan bilgiler doğrultusunda oluşturulmuştur.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine giriş yaparak, bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.