36 Ay Vadeli İhtiyaç Finansmanı Vakıf Katılım’da!

Vakıf Katılım Bankası, düzenlediği ihtiyaç finansmanı kampanyası ile birlikte 36 aya varan vadeler eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit finansmanını temin etmenize olanak sağlıyor. İşte Vakıf Katılım Bankası’nın düzenlediği ihtiyaç finansmanına dair tüm detaylar!

Vakıf Katılım Bankası, düzenlediği ihtiyaç finansmanı kampanyası ile birlikte 36 aya varan vade seçenekleri ve katılım bankacılığı prensiplerine uygun düşük oranlı kâr payı oranları ile birlikte tüm masraflarınız için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlıyor.

Vakıf Katılım Bankası İhtiyaç Finansmanı Başvurusu ve Faiz Oranları

Vakıf Katılım Bankası, düzenlediği ihtiyaç finansmanı kampanyasından faydalanmak isteyenler, yanlarına Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasının yazılı olduğu nüfus cüzdanları ya da sürücü belgelerini yanlarına alarak kendilerine en yakın Vakıf Katılım Bankası şubesine giderek ihtiyaç finansmanından faydalanmak için başvuru gerçekleştirebilirler.

Aynı zamanda yanlarında mutlaka gelir durumlarını gösteren maaş bordrosu, maaş cüzdanı, kira kontratı gibi gelir belgeleri ve ikâmet ettikleri adreslerini gösteren elektrik, doğalgaz, telefon, su gibi faturalardan bir tanesini getirmeleri gerekiyor.

Bankalar tarafından düzenlenen ihtiyaç, konut, taşıt, arsa gibi finansman ve kredi kampanyalarını yakından takip etmek, bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini bulmak ve yine bütçenize uygun ödeme planını tespit etmek için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilir, bankaların kampanyalarını inceleyebilirsiniz.