48 Ay Vadeli 25.000 TL Taşıt Kredisi ING Bank’ta!

Hem sıfır, hem de ikinci el otomobiller için aylık yüzde 1,17’den başlayan faiz oranları ile taşıt kredisi ING Bank tarafından sunuluyor.

ING Bank hayalini kurduğunuz otomobilin hem sıfır kilometre versiyonu, hem de ikinci el versiyonu için oldukça avantajlı bir taşıt kredisi ürünü sunuyor. ING Bank tarafından sunulan taşıt kredisi ürününde satın alınacak aracın üzerine vade süresi boyunca ipotek tesisi gerçekleştirerek taşıt kredisi için gerekli finansman sağlanırken, kredi notunuzun yeterli olması halinde ön kefil talebinde de bulunulmuyor.

Hayalinizdeki Otomobil İçin ING Bank’tan 25.000 TL Taşıt Kredisi

Hem sıfır, hem de ikinci el otomobiller için oldukça avantajlı taşıt kredisi faiz oranları ile birlikte finansman desteği sunan ING Bank, 25 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğinde aylık yüzde 1,29 oranında faiz oranı uygulamakta.

ING Bank’tan 25 bin Türk Lirası tutarında çekeceğiniz taşıt kredisi için 48 ay vade seçeneğinde uygulanacak aylık yüzde 1,29 oranındaki sabit taşıt kredisi faiz oranları eşliğinde ödeme yapılacak eşit taksit tutarı 761 Türk Lirası’na denk gelecek, toplam geri ödeme yapılacak miktar ise 25 bin Türk Lirası için 36 bin 527 Türk Lirası olacaktır.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 20 Kasım 2017 Pazartesi günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/tasit-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.