48 Ay Vadeli 50.000 TL Taşıt Kredisi Vakıfbank’tan!

Vakıfbank, 0 km araç sahibi olmak isteyenlere uygun faiz oranları ile taşıt kredisi sunuyor.

Vakıfbank taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1,45 ve sabittir. Sabit faizli taşıt kredisi sunan banka, satın alınacak aracın değerinin tamamı kadar kredi vermiyor. Eğer müşterilerin satın alacakları araç 50 bin TL ve bu değerin altında bir değere sahipse aracın değerinin yüzde 70’i kadar kredi veriliyor. Ancak aracın değeri 50 bin TL’nin üzerinde bir değere sahipse 50 bini aşan kısmı için ek olarak yüzde 50’si hesaplanıyor.

48 ay vadeli taşıt kredisi sunan banka, aylık, 3 aylık ve değişen taksit tutarları ile ödemeler olmak üzere 3 farklı türde taşıt kredisi ödeme planı imkanı sunuyor. Söz konusu kredi sadece aylık geliri olan müşterilere verilecek olup, geliri olmayan ya da geliri olan ancak bunu belgeleyemeyen bireylere verilmiyor.

Banka kredi teminatı için aracın rehnini alıyor. Araç üzerinde rehin ödemeler bittiğinde kaldırılıyor.

Vakıfbank taşıt kredisi başvurusu banka şubelerinden yapılıyor. Başvuru sırasından bireylerin satın alacaklara araca ait belgeler ile beraber gelir belgesini, nüfus cüzdanını ve ikametgah belgesini getirmesi gerekiyor.

50.000 TL Taşıt Kredisi

Vakıfbank taşıt kredisi kapsamında 48 ay vadeli ödeme planı ile 50 bin TL değerinde finansman alan bireylerin aylık kredi ödemesi 1.545,06 TL, kredi sonunda yüzde 1,45 faizle ödeyecekleri toplam tutar ise 74.162,85TL olmaktadır.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 16 Kasım 2017 Perşembe günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.