48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Fibabanka’da!

Fibabanka, düzenlediği 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları içeren ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini pratik bir şekilde hesabınıza aktarmanıza olanak sağlıyor.

48 aya varan vade seçenekleri içeren Fibabanka ihtiyaç kredisi kampanyası, uygun faiz oranları ile birlikte temin edilmek üzre Fibabanka şubelerinde bekliyor. Kredi başvurusu aşamasında yanınızda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranızın yazılı olduğu sürücü belgenizin ya da nüfus cüzdanınızın bulunmasını talep eden Fibabanka, çalışma ve ek gelir durumlarınıza göre düzenlenmiş maaş bordrosu, hesap cüzdanı, kira kontratı gibi belgelerin yanınızda olmasını talep ediyor.

Aylık yüzde 1,31’den başlayan faiz oranları eşliğinde temin edilebilen bir ihtiyaç kredisi türü olan Fibabanka ihtiyaç kredisi, en az bin Türk Lirası, en fazla ise 30 bin Türk Lirası olarak temin edilebiliyor.

Fibabanka’dan temin edeceğiniz 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 48 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde aylık yüzde 1,51 oranında faiz uygulaması eşliğinde taksit tutarınız 156 Türk Lirası’na tekabül edecek şekilde ödeme planınız hazırlanmaktadır. Vade tercihinizi 24 ay olarak değiştirdiğinizde aylık faiz oranını yüzde 1,35’e kadar düşüren Fibabanka, 254 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturarak ödeme yapmanıza olanak sağlıyor.

İnternet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bankalar tarafından düzenlenen, bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini tespit edebilirsiniz.