48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Anadolu Bank’ta

Anadolu Bank, markasına bakmadan tüm otomobilier için 3 aydan 48 aya kadar vade seçenekleri sunuyor. Aylık yüzde 1,35 oranında faiz uygulaması ile birlikte temin edilen taşıt kredisinden faydalanabilemek için size en yakın Anadolu Bank şubesini ziyaret etmeniz yeterli.

İkinci el otomobiller için 5 yaşına kadar finansman sağlayan Anadolu Bank, hem sıfır, hem de ikinci el araçlar için sabit faiz uygulaması yaparak, hayalinizdeki otomobile sahip olmanıza yardımcı oluyor. En geç 1 iş günü içerisinde onaylanan taşıt kredisi için, herhangi bir ön kefil şartı bulunmuyor. Satın alınacak otomobil üzerine rehin tesisi yapılarak, ödemeler tamamlandığında araç tarafınıza devrediliyor.

Kredi temin aşamasında ilk etapta proforma fatura ya da satın alınacak ikinci el otomobilin ruhsat fotokopisini talep eden Anadolu Banka, otomobilinizin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmı içni yüzde 70, 50 bin Türk Lirası’ndan fazla olan kısmı için ise yüzde 50 oranında kredi olanağı sağlıyor. Satın alınacak olan otomobile kasko ve sigortayı yaptıran Anadolu Bank, temin edeceğiniz kredi tutarının yüzde 0,5’ini de kredi tahsis ücreti olarak talep ediyor.

Anadolu Bank Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Anadolu Bank’tan 48 ay vade seçeneği ve aylık yüzde 1,35 faiz oranı eşliğinde temin edeceğiniz 50 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi için aylık bin 506 Türk Lirası tutarında eşit taktistler ile ödeme planı oluşturarak, ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de avantajlı faiz oranları ve uygun vade seçenekleri ile hayalinizdeki otomobile sahip olmak istiyorsanız, internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak taşıt kredileri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.