48 Aya Kadar Uzayan Vade Seçenekleriyle İhtiyaç Kredisi Anadolubank’ta!

Anadolubank, 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile alışverişleriniz esnasında ihtiyaç duyacağınız nakit desteğini avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları eşliğinde temin etmenize olanak sağlıyor.

Düzenlediği ihtiyaç kredisi ürünü ile hizmet alışverişi ve ürün alışverişi gibi tüm harcamalarınıza gerekli nakit desteğini sunan Anadolubank, oldukça avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte ödeme planınızı oluşturmanıza olanak sağlıyor. 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde gerekli finansmanı sunan Anadolubank, düzenlediği bu ihtiyaç kredisi ürünü için kredi notu ve aylık gelir durumu, başvuru yaptığı ihtiyaç kredisi için yeterli olan kimseden ön kefil talebinde bulunmuyor.

3.000 TL Pratik İhtiyaç Kredisi Anadolubank’ta!

Anadolubank tarafından sunulan pratik ihtiyaç kredisi ürünü vasıtası ile tüm nakit ihtiyaçlarınız için temin edeceğiniz 3 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için banka tarafından uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları 12 ay vade seçeneği için yüzde 1,57’ye tekabül etmektedir.

12 ay vade seçeneği ile 3 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi başvurunuz için hazırlanacak ödeme planında aylık eşit taksit tutarınız 281,66 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 20 Kasım 2017 Pazartesi günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

http://www.anadolubank.com.tr/tr/tuketici-kredisi?p=1_5_21&e=5

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.