ABank’tan 120 Ay Vadeli 100 bin TL Konut Kredisi

ABank (Alternatif Bank) 120 aya varan vade seçenekleri eşliğinde sunduğu konut kredisi ile hayalini kurduğunuz konuta sahip olmanıza olanak sağlıyor.

3 aydan 120 aya kadar bütçeniz için en uygun olan konut kredisi finansmanını elde etmenize olanak sağlayan ABank, kredi başvuru aşamasında herhangi bir ön kefil talep etmiyor. Abank’tan temin edeceğiniz konut kredisi için satın alacağınız konut üzerine gerçekleştirilecek olan ipotek tesisi yeterli olmakla birlikte, satın alacağınız evin ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar konut kredisi temin edebiliyorsunuz.

Sadece Türk Lirası cinsinden temin edilebilen bir konut kredisi türü olan Abank Konut Kredisi, kredi başvuru aşamasında nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaport, satın alınacak konuta ait tapu belgesi, güncel gelir durumunuzu gösteren gelir belgesi ve ikâmet adresinizi gösteren son 3 ay içerisinde düzenlenmiş fatura ya da kaymakamlıktan temin edilmiş bir ikâmetgah belgesi gibi belgeler talep ediyor.

ABank (Alternatif Bank) Konut Kredisi Ödeme Tablosu

ABank şubesinden temin edeceğiniz 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi için 120 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde, aylık yüzde 1,10 oranında faiz uygulaması ile birlikte bin 504,9 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile, tüm masraflarınız dahil bir şekilde ödeme planınızı oluşturabilirsiniz.

Siz de hayalini kurduğunuz konuta bir an önce sahip olmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisinden bütçeniz için en uygun konut kredisini bulabilir, diğer ihtiyaçlarınız için de diğer kredilere göz atabilirsiniz.