Abank’tan Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

ABank, düzenlediği bahar ayına özel düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte yaz ayları öncesinde oluşabilecek tüm masraflarınız için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlıyor. İşte ABank’ın düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasına dair tüm detaylar!

Alternatif Bank (ABank) düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlıyor. Bütçenizi yormadan, 48 aya yayarak yapabileceğiniz kredi ödemeniz sayesinde tadilat masrafları, sağlık masrafları, eğitim masrafları, tatil masrafları, seyehat masrafları, beyaz eşya ve teknolojik cihaz masrafları gibi masraflarınızı rahatlıkla çözüme kavuşturabileceksiniz.

Bahar ayına özel olarak hazırlanan ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte aylık yüzde 1,20 oranında uygulanan faiz eşliğinde ekonomik koşullar altında kredi ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Temin edeceğiniz kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti talebinde bulunan ABank 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi başvurunuz için;

  • 12 ay vade seçeneğinde aylık 913 Türk Lirası tutarında eşit taksitlerle,
  • 24 ay vade seçeneğinde aylık 496 Türk Lirası tutarında eşit taksitlerle,
  • 36 ay vade seçeneğinde aylık 358 Türk Lirası tutarında eşit taksitlerle,
  • 48 ay vade seçeneğinde aylık 290 Türk Lirası tutarında eşit taksitlerle ödeme planı oluşturmanıza olanak sağlıyor. 

Siz de gerekli belgeler ile birlikte size en yakın ABank şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bankalar tarafından düzenlenen en uygun ihtiyaç kredisi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.