Abank’tan Yaza Özel Taşıt Kredisi

ABank, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte yaz aylarını kendinize ait arabanız ile geçirmeniz için düşük faiz oranları ve 48 aya varan ödeme seçenekleri içeren taşıt kredisi olanağı sunuyor. İşte Abank tarafından sunulan yaza özel taşıt kredisi kampanyasına dair merak edilen tüm detaylar!

ABank (Alternatif Bank) tarafından düzenlenen taşıt kredisi kampanyası ile birlikte hayalini kurduğunuz otomobilin hem sıfır kilometre versiyonuna, hem de ikinci el versiyonuna rahatlıkla sahip olabilirsiniz. En az 3, en fazla 48 ay vade seçeneği sunan ABank, uygun faiz oranları eşliğinde ödemelerinizi rahatlıkla yapabilmenize olanak sağlıyor.

ABank taşıt için kredi başvurusu gerçekleştirme aşamasında, temin edebileceğiniz kredi tutarını belirlemek için sıfır kilometre otomobil için gerçekleştirilen kredi başvurularında proforma faturanın, ikinci el otomobil için gerçekleştirilen kredi başvurularında ise ruhsat fotokopisinin yanınızda bulunmasını talep ediyor.

Abank 20 bin TL Taşı Kredisi Ödeme Planı

Abank’tan temin edeceğiniz 20 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi için 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturulduğunda aylık yüzde 1,44 oranında faiz uygulaması yapan ABank, 616 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile kredi ödemesi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Gerekli belgeler ile birlitke size en yakın Abank şubesini ziyaret ederek temin edebileceğiniz taşıt kredisine alternatif olarak diğer bankalar tarafından düzenlenen taşıt kredisi kampanyalarına göz atmak istiyorsanız internet sitemzide yer alan krediler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.