Akbank Direkt Kredi İle Acil Nakit İhtiyaçlarınızı Çözüme Kavuşturun!

Akbank, internet sitesi, mobil uygulaması ve bireysel bankacılık üzerinden düzenlediği Direkt Kredi ile birlikte 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde acil nakit ihtiyacınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. İşte Akbank Direkt Kredi’ye dair merak edilen tüm detaylar!

Akbank, internet sitesi üzerinden gerçekleştirdiği Direkt Kredi kampanyasına başvuruda bulunarak, aylık yüzde 1,39’dan başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde acil nakit ihtiyacınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Eğitim, sağlık, tatil, tadilat, eşya yenileme, borç kapatma gibi tüm nakit ihtiyaçlarınızde temin edebileceğiniz Akbank Direkt Kredi ihtiyaç kredisinde, 48 aya varan vade seçeneklerinden bütçeniz için en uygun olanını tercih ederek, kolay bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi Faiz Oranları ve Ödeme Planı

Akbank Direkt’ten temin edeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 12 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde aylık yüzde 1,39 oranında faiz uygulaması eşliğinde 926 Türk Lirası 42 Kuruş tutarındaki eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturabilirsiniz. 24 ay vade tercihinizdeki taksit tutarınız 509 Türk Lirası 4 Kuruş’a düşerken, 36 ay vade tercihinizde taksit tutarınızı 371 Türk Lirası 72 Kuruş’a kadar düşürebilirsiniz.

Akbank Direkt’ten 10 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi talebinizi 48 ay vade seçeneği ile taksitlendireceğiniz zaman ise, aylık yüzde 1,39 oranındaki sabit faiz uygulamasından faydalanarak 304 Türk Lirası 39 Kuruş tutarındaki eşit taksitler ile ödeme planı oluşturmanıza olanak sağlanıyor.

Siz de bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini bularak acil nakit ihtiyacınızı çözüme kavuşturmak isterseniz, internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.