Akbank Müşterilerine Özel Yeni İhtiyaç Kredi Kampanyası

Türkiye’nin köklü bankalarından biri olan Akbank’ın duyurduğu „Kredim Akbank’ta“ kampanyası ile müşterilerine uzun vade ve düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Akbank, kendi müşterilerine özel olarak duyurduğu kampanyada temin edilecek 15 Bin Türk Lirasına kadar olan finansman için şubeye gitmelerinin gerek olmadığını, bankanın kendi sitesinden, Akbank Telefon Şubesini arayarak yahut Akbank Direkt İnternet yada mobile girilerek, belge ve imza talep edilmeden ihtiyaç halinde yapılan başvuruların hemen gerçekleştirileceğini ve hızlı bir şekilde onaylanacağı belirtmektedir.

Müşterilerin alacağı 10 Bin Türk Lirası finansmanda 24 ay vade süresi için ödeyecekleri aylık tutar 516,10 Türk Lirasına, 36 ay vade için ödeyecekleri aylık tutar 386,56 Türk Lirasına ve 48 ay vade için ödeyecekleri aylık tutar 323,11 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Faiz oranları ise 24 aya kadar alınan kredi tutarı için yüzde 1.49, 25 ile 36 arasında vade için 1.59, 36 ile 48 arasındaki vade için yüzde 1.63’e tekabül etmek ile birlikte bireylerin bireysel kredi ve gelir durumlarına göre de değişkenlik göstermekte ve vade süresi en fazla 48 aya kadar uzatılabilmektedir. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi imkanı da sunan banka vade süresini maksimum 45 aya kadar uzatmaktadır.

Finansman taksitlendirme miktarlarının, hanedeki aylık bazdaki ortalama gelirinin yüzde 50’sini geçmemesini talep eden banka, önkefil koşulu aramamakla birlikte kredi başvurusu için gerekli gördüğü durumda kefil koşulu aramaktadır. Başvurularını Akbank şubelerine gidip yapmayı tercih eden müşterilerin yanlarına TC Kimlik Numarası kimliklerini, gelir dökümanlarını, adres gösteren bir belge ve özel sektörde çalışanlar ise SGK Hizmet Döküm Belgelerini almaları gerekmektedir.

Temin edilecek olan kredi miktarına yüzde 0,5 oranında kredi tahsis ücreti ve tahsil edilecek kredi miktarının binde 13,82 oranında Kredi Hayat Sigortası miktarı eklenecek olup, aylık taksit miktarları eşit olarak ödeme tablosu çıkartılacaktır.

Güncel kredi kampanyalarına göz atmak isterseniz krediler kategorimizi inceleyebilirsiniz.