Akbank’tan 12 Ay Vadeli Borç Transfer Kredisi

Akbank, diğer bankalara olan borçlarınızın hepsini bir araya toplayarak tek taksit ile birlikte tüm borçlarınızdan kurtulmanıza olanak sağlıyor.

Hangi banka olursa olsun; bireysel kredi borcu, bireysel kredi kartı borcu ve bireysel kredili mevduat hesabı borçlarınızın hepsini Akbank’a transfer ederek tek bir taksit ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Uygun faiz oranları ve masrafsız olarak kullanabileceğiniz taksitli borç transferi kredisi için 12 ayda rahat bir ödeme planı eşliğinde geri ödeme şansını yakalayabilirsiniz. Akbank, borç transfer kredisi kapsamında aylık yüzde 1,84 oranında sabit faiz uygulaması yapıyor.

Akbank Borç Transfer Kredisi Başvurusu

Akbank’tan borç transfer kredisi temin etmek için Akbank Direkt İnternet ile bilgisayar üzerinden transferinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda size en yakın Akbank şubesini ziyaret ederek de transfer işleminizi gerçekleştirip, rahat bir şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Akbank Borç Transfer Kredisi Üst Limiti

Akbank’a transfer edeceğiniz borçlarınız için alt limit 200 Türk Lirası olurken, üst limit olarak banka 20 bin Türk Lirası’nı belirlemiş durumda.

10 bin Türk Lirası tutarındaki toplam borcunuzu Akbank’a transfer ederek aylık yüzde 1,84 oranındaki faiz oranından faydalanıp 12 ay vade seçeneğinde aylık 957 Türk Lirası 72 Kuruş’luk eşit taksitler ile kredinizi ödeyip, tüm borçlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Kredi başvurusu için akbank.com.tr adresini ziyaret edebilir ve  kredi başvuru şartları hakkında daha geniş kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

Güncel kredi kampanyalarına göz atarak, sizin için en ekonomik krediyi bulmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.