Akbank’tan Düşük Faiz ve Uzun Vadeli Taşıt Kredisi

Akbank, ister sıfır kilometre otomobil alımlarınızda, isterseniz de ikinci el otomobil alımlarınızda tercih ederek kullanabileceğiniz taşıt kredisi sunuyor.

Hem sıfır kilometre yeni otomobil alımlarınızda, hem de ikinci el otomobil alımlarınızda tercih edebileceğiniz Akbank Taşıt Kredisi 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde sunuluyor. Aylık yüzde 1,20 oranındaki faiz uygulaması ile birlikte, hayalini kurduğunuz otomobile rahatlıkla kavuşabilirsiniz.

Akbank’tan temin edilecek olan taşıt kredisi, sıfır kilometre otomobillerde proforma fatura değerinin 50 bin Türk Lirası’na kalan olan kısmın yüzde 70’i, 50 bin Türk Lirası’ndan fazl olan kısmın ise yüzde 50’si olarak temin edilebilmektedir. İkinci el otomobil alımlarında ise aynı oranlar kasko değeri üzerinden hesaplanmaktadır.

Akbank’tan taşıt kredisi temin edebilmek için gerekli olan koşullardan bir tanesi 18 yaşını doldurmuş olmaktır. 18 yaşını doldurmuş, kredi taksidi hane kalkının aylık ortalama gelirinin yüzde 50’sini geçmeyen, kredi hayat sigortası yaptıran ve gelirini belgeleyebilen her vatandaş Akbank taşıt kredisinden faydanalabiliyor. Temin edilen bu kredi sonrasında otomobil üzerine rehin tesisi gerçekleştirilerek teminat sağlanıyor.

Siz de hayalinizdeki otomobili daha fazla ertelemeden kavuşmak istiyorsanız size en yakın Akbank şubesine yanınızda nüfus cüzdanınız, ehliyetiniz ya da pasaportunuz, gelir durumunuzu gösteren çalışma durumunuzu belirten gelir belgesi, adres teyidi için fatura ve satın alacağınız otomobil sıfır ise proforması, ikinci el ise ruhsat fotokopisi ile birlikte başvuru yapabilirsiniz.

Hayalinizdeki otomobile kavuşmak ve hayalleriniz gerçeğe dönüştürmek için en uygun taşıt kredisini bulmak adına internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.