Akbank’tan Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Akbank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte acil nakit ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde çözüme kavuşturuyor. İşte Akbank’ın ihtiyaç kredisi kampanyasına dair merak edilen tüm detaylar!

Akbank İnternetten Onaylanan Direkt Kredi Detayları

Akbank, mobil uygulaması ve internet bankacılığı üzerinden başvuru kabul ettiği direkt kredi için 48 aya varan vade seçeneklerinin yanı sıra uygun faiz oranları ile birlikte hizmet sunuyor. Herhangi bir belge gerekmeden internet bankacılığı ya da Akbank Mobil Uygulaması üzerinden başvurulabilen Direkt Kredi ihtiyaç kredisi, aylık yüzde 1,45’ten başlayan oranlarda faiz içeriyor.

Akbank müşterilerinin internet bankacılığı üzerinden başvurarak 5 dakikada temin edebileceği bir ihtiyaç kredisi türü olan Akbank Direkt Kredi’den faydalanmak için internet bankacılığınızın bulunması gerekiyor. Eğer Akbank müşterisi değilseniz, Direkt Kredi’den internet üzerinden başvuru gerçekleştirerek, onaylanması halinde size en yakın Akbank Şubesi’nden temin edebilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi Detayları

Size en yakın Akbank şubesinden, Akbank müşteri hizmetlerini arayarak, Akbank’a ait ATM’lerden, Akbank mobil uygulaması ve internet bankacılığı üzeirnden temin edebileceğiniz Akbank İhtiyaç Kredisi, aylık yüzde 1,39’dan başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile temin edilebiliyor.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini tespit edebilirsiniz.