Albaraka Türk Taşıt Finansmanında Müthiş Kampanya!

Albaraka Türk düzenlediği taşıt finansmanı kampanyası ile birlikte ayağınızı  yerden kesecek, hayalini kurduğunuz otomobile sahip olmanıza olanak sağlıyor. İşte Albaraka Türk Katılım Bankası’nın düzenlediği taşıt finansmanı kampanyasına dair tüm detaylar!

İstediğiniz, hayal ettiğiniz, arzu ettiğiniz tüm otomobiller için kullanabileceğiniz Albaraka Türk Katılım Bankası taşıt finansmanı, satın almayı düşündüğünüz otomobilin fatura ya da kasko değerinin ilk 50 bin Türk Lirası için yüzde 70 oranında, 50 bin Türk Lirasını aşan kısım için de yüzde 50 oranında temin edilebiliyor. Örneğin satın alacağınız otomobilin fatura ya da kasko değeri 40 bin Türk Lirası olursa, bu tutarın yüzde 70’i kadar, yani 28 bin Türk Lirası kadar taşıt finansmanı kullanabiliyorsunuz. Eğer satın alacağınız otomobilin kasko ya da proforma fatura değeri 70 bin Türk Lirası olursa da bu tutarın ilk 50 bin Türk Lirası için yüzde 70 oranında, yani 35 bin Türk Lirası kadar, artan kısım olan 20 bin Türk Lirası’nın da yüzde 50’si oranında yani 10 bin Türk Lirası kadar olmak üzere toplamda 45 bin Türk Lirası kadar taşıt finansmanı temin edebiliyorsunuz.

En fazla 5 yaşında olan ikinci el otomobiller için temin edilebilen Albaraka Türk Katılım Banaksı taşıt finansmanı, herhangi bir kefil şartı içermiyor. Satın alacağınız otomobilin üzerine gerçekleştirilecek olan ipotek tesisinin teminat olarak yeterli görüldüğünü belirten Albaraka Türk Katılım Bankası, ödeme planınızı isterseniz aylık, isterseniz iki ayda bir, isterseniz de üç ayda 1 olacak şekilde oluşturmanıza olanak sağlıyor.

​Sizde otomobiliniz için bir nakit desteği arıyorsanız gerekli evrak ve belgeler ile birlikte size en yakın Albaraka Türk Katılım Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Aynı zamanda internet sitemizin krediler kategorisinde yer verdiğimiz taşıt kredilerini inceleyerek bütçeniz ve sizin için en uygun taşıt kredisini bulabilir ve ilgili bankanın şubesine giderek kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.