Albaraka Türk’ten 120 Ay Vadeli Konut Finansmanı

Albaraka Türk, katılım bankacılığı prensipleri ile birlikte, uygun kâr oranları eşliğinde 120 aya varan vade seçenekleri ile hayalinizdeki ev için konut finansmanı sağlıyor.

Satın almayı düşündüğünüz gayrimenkulün ekspertiz değerinin yüzde 80’ine tekabül eden kısım kadar finansman desteği sağlayan Albaraka Türk Katılım Bankası, ek bir gayrimenkul teminatı sunmanız halinde ekspertiz değerinin tamamına da finansman sunma olanağı sağlıyor. 120 aya kadar vadelendirme seçenekleri sunan Albaraka Türk Katılım Bankası, ister her ay, ister iki ayda bir, isterseniz de üç ayda bir eşit taksitler halinde ödeme yapmanıza olanak sağlıyor.

Gayrimenkul Sigortası ve Zorunlu Deprem Sigortası (DASK)’nı Albaraka Türk Katılım Bankası şubeleri üzerinden sunarak, hayalini kurduğunuz eve sahip olmanız için ihtiyaç duyduğunuz finansmana teminat sağlayan Albaraka Türk, aynı zamanda kredi talep aşamasında sizden herhangi bir kefil talebinde bulunmuyor. Konutun kat mülkiyetini ya da kat irtifakı tapusunu talep eden Albaraka Türk Katılım Bankası, uygun kâr oranları eşliğinde hayalinizdeki konut için ihtiyaç duyduğunuz nakit destiğini sunuyor.

Kredi vadesi boyunca hayat sigortası yaptırmanıza da olanak sağlayan Albaraka Türk, konut finansmanı talebinizde sizi Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu (KKDF), Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi (BSMV) ödemelerinden de muaf tutuyor.

60 aya kadar olan vade seçeneklerinde aylık yüzde 1, 60 aydan 120 aya kadar olan vade seçeneklerinde ise aylık yüzde 1,05 oranında kâr payı uygulaması yapan Albaraka Türk’ten konut finansmanı temin etmek için size en yakın Albaraka Türk Katılım Bankası şubesini ziyaret edebilir ya da internet sitemizin krediler kategorisinde yer alan konut kredilerini inceleyerek bütçeniz için en uygun konut kredisini bulabilirsiniz.