Albaraka Türk’ten Arsa Finansmanı Fırsatı

Türkiye’de katılım bankacılığı prensipleri çerçevesinde hizmet veren Albaraka Türk Katılım Bankası, 60 aya varan vade ve ekspertiz değerinin yüzde yüzüne kadar arsa finansmanı desteği sağlıyor.

Aylık yüzde 1,35 oranında sabit kâr payı ile birlikte Albaraka Türk’ten temin edebileceğiniz arsa finansmanı, satın almayı düşündüğünüz arsanın sahip olduğu ekspertiz değerinin tamamına kadar temin edilebiliyor. Katılım bankacılığı prensipleri doğrultusunda temin edebileceğiniz arsa finansmanı ile birlikte sahip olarak geleceğe yönelik yatırımlarınızı güvence altına alacağız arsa için, uygun tutarlı eşit taksitler ile ödeme planı hazırlayabilirsiniz.

Türkiye’de katılım bankacılığı prensipleri ile faiz yerine kâr payı üzerinden hizmet veren Albaraka Türk Katılım Bankası, her ihtiyaçlarınızda olduğu gibi arsa satın almak için duyduğunuz nakit ihtiyacında da gerekli finansmanı sizlere sağlıyor. Türk Lirası cinsinden temin edebileceğiniz arsa kredisini, 60 aya varan vade seçenekleri ile taksitlendirebilir ve bütçeniz için en uygun ödeme planını oluşturabilirsiniz.

Aylık yüzde 1,35 oranında kâr oranı uygulaması yapan Albaraka Türk Katılım Bankası, 150 bin Türk Lirası tutarındaki arsa kredisi talebiniz doğrultusunda 60 ay vade tercihini seçmeniz halinde, aylık 3 bin 927 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturmanıza olanak sağlıyor. 

18 yaşından büyük her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının faydalanabileceği arsa finansmanı, nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, gelir durumu belgesi, ikamet teyiti için fatura ve satın alınacak arsaya ait tapu ile başvurulması durumunda ortalama 24 saatlik süre zarfı içerisinde onaylanarak, tarafınıza iletiliyor.

Siz de satın almayı düşündüğünüz arsa için en uygun kredi ya da finansmanı bulmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.