Albaraka Türk’ten Doğalgaz Dönüşümüne Özel Kredi

Albaraka Türk, evinizde doğalgaz dönüşümünde kullanabilmeniz için 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde kredi olanağı sağlıyor.

Hem ekonomik, hem de çevreci bir yöntem ile ev ısınmasını sağlayan sistem olan doğalgaz sistemi yaptırmak için artık çok fazla düşünmenize gerek yok. 48 aya kadar varan vade seçenekleri ile Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan temin edebileceğiniz doğalgaz kredisi ile evinizin doğalgaz tesisatını döşetebilirsiniz.

Faizsiz bankacılık prensipleri ışığında hazırlanan doğalgaz finansmanı ile, evinize hemen döşeteceğiniz doğalgaz tesisatınız için temin edeceğiniz finansmanı, isterseniz her ay, isterseniz iki ayda bir, istersenizde üç ayda bir olacak şekilde vadelendirerek ödemesini yapabilirsiniz.

18 yaşından büyük herkesin başvurabildiği doğalgaz dönüşüm finansmanına başvurunuzu gerçekleştirmek için nüfus cüzdanı belgeniz ve gelir belgeniz ile birlikte yaptıracağınız tesisata dair proforma faturanın yanınızda olması gerekiyor. Eğer tesisatı evinize değil de iş yerinize döşetecekseniz, yanınızda bulunması gereken belgeler; vergi levhası, onaylı bilanço, gelir tablosu, cari yıl mizanı, faaliyet belgesi, tapu fotokopileri, işletmenin olduğu yer kira ise kira kontratları, gelir belgeleri ve noterden onaylanmış imza sürküsünün yanınızda olması gerekiyor.

Ön kefil şartı aramayan Albaraka Türk Katılım Bankası, gerekli gördüğü durumlarda kefil talebinde bulunabiliyor.​ Talep edilen belgeler ile birlikte size en yakın Albaraka Türk şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilir, ortalama 24 saatlik bir süre zarfı içerisinde başvurunuzun sonucunu öğrenerek, onaylanması halinde finansmanınızı temin edebilirsiniz.

​Toplam finansman tutarının yüzde 0,5’i kadar tahsis ücreti talep eden Albaraka Türk Katılım Bankası, aylık yüzde 1,3’ten başlayan kâr oranları ile birlikte sunuluyor.​

Bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyalarını incelemek için krediler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.