Alternatif Bank’tan 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi!

„Herkesin bir arabası olsun“ sloganı ile taşıt kredisi kampanyası düzenleyen Alternatif Bank (ABank) 48 aya varan vade seçenekleri ile hayalini kurduğunuz otomobile kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Yirmi beşinci yaşını kutlayan Alternatif Bank, düzenlediği otomobil kredisi kampanyası ile birlikte hem sıfır kilometre otomobiller için, hem de beş yaş ve altındaki ikinci el otomobiller için taşıt kredisi olanağı sunuyor. Hemen size en yakın A Bank şubesini ziyaret ederek hızlı bir şekilde otomobil kredisinden faydalanabilir, avantajlı faiz koşulları eşliğinde hayalinizdeki taşıta sahip olmak için kredinizi temin edebilirsiniz.

Taşıt üzerine rehin tesis ederek taşıt finansmanı sağlayan Alternatif Bank, kredi borcunuzun bitmesi ile birlikte satın aldığınız taşıtın tarafınıza devredilmesine olanak sağlar. Ön kefil şartı aramayan ABank, gerekli gördüğü durumlarda ekstra teminat ya da kefil talebinde bulunma hakkını bünyesinde saklı tutuyor.

Taşıt kredisinin temin edilme aşamasında gerekli olan kredi teminatı için; Kredili Hayat Sigortası, Kasko ve Trafik Sigortası’nı zorunlu tutan Alternatif Bank, taşıt kredisini sadece Türk Lirası cinsinden sağlıyor.

Alternatif Bank Taşıt Kredisi İçin Gerekli Evraklar

Alternatif Bank’tan taşıt kredisi kullanmak için yanınızda T. C. kimlik numaranızı gösteren kimlik, ehliyet ya da pasaportunuz, adresinizi gösteren en az 3 ay önce düzenlenmiş elektrik, su, doğal gaz ya da sabit telefon faturası, gelir belgesi olması gerekiyor. Alacağınız otomobil sıfır kilometre ise, aracın proforma faturası, ikinci el ise ruhsatının fotokopisinin de yanınızda olması gerekiyor.

Hayalini kurduğunuz otomobile sahip olmak için, krediler kategorimizde yer alan güncel kredi haberlerine göz atarak, sizin için en uygun olan taşıt kredisini inceleyebilirsiniz.