Anadolu Bank’tan 10 bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Hesabınızda!

Anadolu Bank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte tüm masraflarınız için temin edebileceğiniz bir nakit desteği sunuyor. İşte Anadolubank’ın düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasına dair tüm detaylar!

Anadolu Bank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte acil nakit ihtiyaçlarınıza çözüm oluyor. Sağlık masraflarından eğitim masraflarına, tadilat ve dekorasyon masraflarından tatil giderlerine, beyaz eşya harcamalarından bilgisayar, cep telefonu gibi teknolojik ürün alımına kadar tüm ihtiyaçlarınızda Anadolu Bank İhtiyaç Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Belgelenebilir geliri olan herkesin başvuru gerçekleştirebileceği bir kredi türü olan Anadolu Bank ihtiyaç kredisi, kefilsiz olarak temin edilebiliyor. Kredi süresi boyunca hayat sigortası uygulaması yapan Anadolu Bank, beyaz eşya, eğitim, sağlık, alışveirş gibi ihtiyaçlarınız için uygun faizli ihtiyaç kredisi olanağı sağlıyor.

Gerekli belgeler ile beraber size en yakın Anadolu Bank şubesini ziyaret ederek ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu Bank 10 bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi

Anadolu Bank, 48 ay vade seçeneği eşliğinde talep edeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için aylık 310 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile ödeme planınızı oluştururken aylık yüzde 1,47 oranında faiz uygulaması gerçekleştiriyor. 24 ay vade tercihinizde yine aynı faiz oranını uygulayan banka, taksit tutarınızı 515 Türk Lirası üzerinden hesaplayarak ödeme planızı oluşturuyor.

Siz de internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini bularak temin edebilirsiniz.