Anadolu Bank’tan Düşük Faizli Tüketici Kredisi

Anadolu Bank, tüketici kredi başvurusu ile birlikte eğitimden beyaz eşyaya kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz 48 aya kadar kredinin imkanını sunuyor.

Türkiye’nin en çok kampanya düzenleyen bankalarından bir tanesi olan Anadolu Bank, uygun vade koşulları ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Aylık yüzde 1.36 oranında faizlerden başlayan tüketici kredisi ile, 1 ay ile 48 ay arasında vade seçeneklerinden bütçenize uygun olanını tercih edip, rahat bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. 18 yaşını doldurmuş ve aylık belgelenebilen bir gelire  sahip olan her kişinin faydalanabileceği Tüketici Kredisi’nden faydalanabilmek için, Anadolu Bank’ın istediği kriterler arasında kefil şartı yer almaktadır. Anadolu Bank üzerinden daha önce bir işlem gerçekleştirmiş olmanız halinde ikametgah adresinizi belgeleyen fatura da gerekli koşullar altında yer almaktadır. Gerçek kişiler tarafından yapılan kredi başvurularında ise Kredi Hayat Sigortası da, kredi vadesi ve kredi miktarı ile uyumlu olarak yapılmaktadır.

Anadolu Bank Kredi Başvurusu Esnasında İstenilen Belgeler

Anadolu Bank, kredi başvurusu esnasında bir takım belgeler istemektedir. Bu belgelerden bir tanesi TC kimlik numaranızı gösteren nüfus cüzdanınızın aslı ve fotokopisi olmaktadır. Diğer bir belge ise gelir durumunuzu gösteren belgedir. Ücretli çalışanlar için güncel maaş bordrosu, serbest meslek çalışanları için son 2 yıla ait onaylanmış bilanço ve gelir tablosu, şirket ortağı olanlar için Ticaret Sicil Gazetesi’nde yer alan kuruluş ilan fotokopisi, gayrimenkul satın alacakla için tapunun aslı ve fotokopisini talep eden banka, emekli maaşı alan bireyleri çin ise sadece hesap cüzdanını talep etmektedir. Eğer tüketici kredisini konut satın almak için talep ederseniz, satın alacağınız konutun tapu fotokopisini ve yapı kullanım iznini de beraberinizde getirmeniz gerekmektedir.

Anadolu Bank Tüketici Kredisi Ödeme Planı

24 ay vade seçeneği lie birlikte 10.000 Türk Lirası tutarında tüketici kredisi başvurusunda bulunan vatandaşlar, kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar tahsis ücreti, ortalama 290 Türk Lirası değerinde Hayat Sigortası ücreti, konut temin edilmesi için kredi çekilmesi durumunda 415 Türk Lirası değerinde ekspertiz ücreti ile birlikte; aylık 506 Türk Lirası 93 Kuruş’luk eşit taksitler ile geri ödeme şansına sahip olabilirler.

Güncel kredi kampanyalarından detaylı bir şekilde haberdar olmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edebilirsiniz veya  Garanti Bankası 5 Dakikada Onaylı 5000 TL Kredi fırsatımıza göz atabilirsiniz.