Anadolu Bank’tan İhtiyaç Kredisi Anında Hesabınızda!

Anadolu Bank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte 48 aya varan vade koşulları eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

18 yaşını doldurmuş olan ve aylık belgelenebilir bir gelir kaynağı olan her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının rahatlıkla temin edebileceği Anadolu Bank ihtiyaç kredisi kampanyası, uygun faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde sunuluyor.

Anadolu Bank İhtiyaç Kredisi Başvuru Evrakları

Anadolu Bank’tan temin edeceğiniz ihtiyaç kredisi için kredi başvurusunu size en yakın Anadolu Bank şubesinden, Anadolu Bank’a ait ATM’lerden, Anadolu Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası’ndan ve Anadolu Bank internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Şube üzerinden gerçekleştirdiğiniz kredi başvurusunda yanınızda mutlaka nüfus cüzdanınız, sürücü belgeniz ve aylık gelir durumunuzu gösteren çalışma durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgenizin yanınızda olması gerekiyor.

Anadolu Bank, 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi başvurunuz için aylık yüzde 1,5 oranında faiz uygulaması eşliğinde 48 ay vade seçeneğinizde aylık taksit tutarınızı 313 Türk Lirası olarak belirliyor.

Güncel kredi kampanyalarına göz atarak bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini temin etmek istiyorsanız, internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bankalar tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyaları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.