Anadolu Bank’tan Kefilsiz Konut Kredisi!

Anadolu Bank, düzenlediği konut kredisi kampanyası ile birlikte satın almak istediğiniz gayrimenkul için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini kefilsiz bir şekilde sağlıyor. İşte Anadolu Bank’ın düzenlediği konut kredisine dair merak edilen tüm detaylar!

Düşük faiz oranları eşliğinde 120 aya varan vade seçeneklerinden bütçeniz için en uygun olanını tercih ederek kredi temin etmenize olanak sağlayan Anadolu Bank, satın alacağınız ev için hazırlanacak ekspertiz raporunda belirlenen değerin yüzde 75’ine kadar ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlıyor.

Anadolu Bank, 120 aya varan vadeler eşliğinde sunduğu konut kredisi kampanyasında herhangi bir ön kefil şartı aramıyor. Satın alacağınız evin ekspertiz değerin yüzde 50’sine kadar kefilsiz bir şekilde temin etmenize olanak sağlayan Anadolu Bank, ortalama 24 saatlik süre zarfı içerisinde kredinizi sonuçlandırarak, kredi sonucunuzu tarafınıza bildiriyor.

Anadolu Bank’tan konut kredisi temin etmek istiyorsanız, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranızın yazılı olduğu nüfus cüzdanınız ya da sürücü belgeniz, çalışma durumunuza ve ek gelir durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgeleriniz, ikâmet adresinizi gösteren, son 3 ay içerisinde sizin adınıza düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturalarından bir tanesi ve satın almayı düşündüğünüz konutun tapu fotokopisini yanınıza alarak size en yakın Anadolu Bank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun konut kredisini tespit edebilirsiniz.