Anadolubank Kefilsiz 25.000 TL Taşıt Kredisi

Anadolubank, yaz dönemini arabasız geçirmek istemeyenler için avantajlı bir taşıt kredisi olanağı sunuyor. İşte Anadolubank tarafından sunulan taşıt kredisi kampanyasına dair tüm detaylar!

Anadolubank, yaz döneminde hem ayağınızı yerden kesecek bir araç almanız, hem de mevcut aracınızı satarak, bir üst klasmana geçiş yapabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı faiz oranları ile birlikte sunuyor.

Taşıt kredisi için kredi başvurusu aşamasında ön kefil şartı sunmayan Anadolubank, satın alacağınız otomobil üzerine rehin tesisi gerçekleştirerek, taşıt krediniz için gerekli olan teminatı sağlamış oluyor. Avantajlı faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile birlikte siz de hayalini kurduğunuz otomobil için en uygun taşıt kredisini temin etmek istiyorsanız; nüfus cüzdanınız, gelir belgeniz, ikâmet adresinizi gösteren belge ve satın alacağınız araca ait proforma fatura ya da ruhsat fotokopisi ile birlikte size en yakın Anadolubank şubesine taşıt kredisi başvurusu yapabilirsiniz.


Anadolubank 25 bin Türk Lirası Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Anadolubank’tan 25 bin Türk Lirası tutarında taşıt kredisi temin etmeniz ve bu kredi için de 48 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde uygulanacak aylık faiz oranı yüzde 1,5 olurken, ödeme yapacğaınız aylık eşit taksit tutarı da 782 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu ödeme planı, 28 Temmuz 2017 tarihi itibariyle Kredi Haberi ziyaretçileri için aşağıda yer alan bağlantı kullanılarak özel oluşturulmuştur.

https://isube.anadolubank.com.tr/ibanking/open.html?firstPage=INDIVIDUAL_LOAN_CALCULATE.js&loginPage=WEB_PAGE_LOGIN.guiml&language=tr

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret eder, tüm bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgi edinebilir, ihtiyaç duyduğunuz nakit desteği için özel ödeme planı tekliflerini inceleyebilirsiniz.