Anadolubank’tan Hızlı Onaylanan Günde 11 TL’ye 8.000 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Anadolubank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde tüm acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Banka avantajlı ihtiyaç kredisi maliyetleri eşliğinde ihtiyaç duyulan nakit desteğinin temin edilmesine olanak sağlıyor.

Anadolubank’ın düzenlediği ihtiyaç kredisi, düşük faiz oranları eşliğinde tüm nakit sorunlarını çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor. Kefilsiz ihtiyaç kredisi imkânı sağlayan banka, avantajlı maliyetler sayesinde ihtiyaç duyulan nakit desteğinin pratik olarak temin edilmesine yardımcı oluyor.

Anadolubank’ın ihtiyaç kredisi kampanyası, 48 ay vade seçenekleri eşliğinde sunuluyor. Banka tarafından sunulan ihtiyaç kredisi ürünü, çektiğiniz ihtiyaç kredisi tutarı ve tercih ettiğiniz 3 aydan 48 aya kadar vade seçenekleri eşliğinde hazırlanarak sunuluyor.


Anadolubank kredi ödeme planı hazırlarken, temin edilen kredinin yüzde 0,5’i kadar Kredi Tahsis Ücreti talebinde bulunuyor.

Anadolubank 8.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Anadolubank’ın hazırlayıp sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyasından 8 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi çekmeniz ve bu ihtiyaç kredisi için 36 ay vade seçeneğiyle ödeme planına tabii tutulması halinde bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,95’e tekabül etmesi halinde yapılacak aylık ödeme miktarı 331,25 Türk Lirası’na tekabül ederken, ödeme yapılacak toplam geri ödeme miktarı da 11 bin 925 Türk Lirası’na denk geliyor.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 18 Nisan 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

http://www.anadolubank.com.tr/tr/tuketici-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.