Anadolubank’tan Kira Öder Gibi Konut Kredisi Avantajı!

Anadolubank, düzenlediği konut kredisi kampanyası ile birlikte adeta kira öder gibi kendi evinize sahip olmanıza olanak sağlıyor. İşte Anadolubank tarafından düzenlenen konut kredisi kampanyasına dair tüm detaylar!

120 aya varan vade seçenekleri eşliğinde hayalini kurduğunuz eve sahip olmanız için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlayan Anadolubank, satın almak istediğiniz evin yüzde 75’ine kadar kredi notunuza bağlı olarak kredi kullanımı gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Eğer kredi notunuz, talep edilen kredi notundan düşükse, Anadolubank, satın almak istediğiniz evin ekspertiz değerinin yüzde 50’sine kadar kefilsiz konut kredisi kullanmanıza da olanak sağlıyor.

Satın almak istediğiniz konut için kat irtifaklı / mülkiyetli ve yapı kullanma izni belgesi (iskan belgesi)nin alınmış olması gerektiğini belirten Anadolubank, 18 yaşını doldurmuş olan her vatandaşın konut kredisi temin etmesine olanak sağlıyor.


Anadolubank Konut Kredisi Başvurusu

Anadolubank’tan konut kredisi temin etmek için size en yakın Anadolubank şubesini gerekli belgeler ile birlikte ziyaret etmeniz gerekiyor. Gerekli belgeler arasında tapu fotokopisi yer alırken, aynı zamanda nüfus cüzdanınızın, çalışma ve gelir durumunuza göre düzenlenen gelir belgenizin ve ikamet adresinizi gösteren son 3 ay içerisinde adınıza düzenlenmiş belgenin yanınızda bulunması da banka tarafından diğer talep edilen belgeler arasında yer alıyor.

Anadolubank 100.000 TL Konut Kredisi

Anadolubank’tan temin edeceğiniz 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi için 120 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde uygulanacak aylık yüzde 1,12 oranındaki faiz oranı eşliğinde taksit tutarınız bin 576 Türk Lirası’na tekabül etmektedir.

Bu kredi ödeme planı, 7 Temmuz 2017 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla gerçekleştirilmiştir.

https://isube.anadolubank.com.tr/ibanking/open.html?firstPage=INDIVIDUAL_LOAN_CALCULATE.js&loginPage=WEB_PAGE_LOGIN.guiml&language=tr

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun konut kredisini belirleyebilirsiniz.