Bank Asya’dan Arsa Alımına Destek Finansmanı!

Bank Asya, düzenlediği yeni kampanyası ile birlikte hem iş yeri alımlarınızda, hem de arsa alımlarınızda kullanabileceğiniz bir kredi desteği sağlayarak, yatırımlarınızı büyütmenize olanak sağlıyor.

Sektörel Finansman Paketleri arasında sunulan İş Yeri – Arsa Alımı Destek Finansman Paketi, hem iş yeri  alımlarınızda, hem de arsa alımlarınıza temin edebileceğiniz uygun vade ve faiz oranlarına sahip bir nakit desteği sunuyor. Satın alınacak olan iş yeri ve arsanın sahip olduğu ekspertiz değerinin yüzde 50’sine kadar temin edebileceğiniz arsa finansmanı için size en yakın Bank Asya şubesine bizzat şirket – firma sahibi olarak giderek başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Ortalama 24 saat içerisinde sonuçlanan iş yeri ve arsa finansmanı, firmanız adına satın alımı gerçekleştireceğiniz iş yerleri ve arsalar için temin edilebiliyor.

Şirket kartı, ticari kart, Asya Asist Card, çek karnesi, pos hizmetleri, fatura ödemeleri, internet bankacılığı, sigorta hizmetleri, maaş ödemeleri gibi hizmetleriniz ile birlikte temin edebileceğeiniz iş yeri ya da arsa alımı için gerekli olan finansman için gerekli belgeleri ile birlikte size en yakın Bank Asya şubesine başvuruda bulunabilirsiniz.

Aynı zamanda bahsi geçen finansman destek paketinden faydalanmak için Bank Asya telefon bankacılığı, Bank Asya internet bankacılığı, Bank Asya mobil şube ve Bank Asya ATM’lerinden de detaylı bilgi alabilir, başvuru sonucunuz hakkındaki gelişmeleri yakın mercekten takip edebilirsiniz.

Siz de ihtiyacınız olan finansmanı sağlamak ve bütçeniz için en uygun krediyi bulmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.