Bankpozitif’ten İstanbul, Ankara ve İzmir’e Özel Konut Kredisi!

Bankpozitif üç büyük ile; İstanbul, Ankara ve İzmir’e yönelik konut kredisi kampanyası düzenlediğini duyurdu. Söz konusu üç ilden herhangi birinde ev almak isteyen müşteriler Bankpozitif’ başvuru yapabileceklerdir.

Bankanın konut kredisi kampanyasının Türkiye’nin en büyük üç iline has olmasının ana nedeni; Bankpozitif’in bu illerde daha çok şubeleşmesidir diyebiliriz.

Bankpozitif’ten 100 Bin Türk Lirası Altına Kredi Yok! Azami Vade 120 Ay!

Bankpozitif’in kampanyasındaki kısıtlamalar sadece illere yönelik değil. Hemen her kredide karşımıza çıkan kredi üst limiti, Bankpozitif’in konut kredisinde karşımıza “alt limit” olarak çıkıyor. Şöyle ki; müşteri alacağı evin ekspertiz değeri minimum 100 bin Türk Lirası olması durumunda konut kredisine başvurabiliyor. Söz konusu meblağın altında değeri olan konutların alımı için banka tarafından likidite desteği verilmemektedir.

Kendisinden finansal destek alarak ev almak isteyen müşteriler için Bankpozitif; 1 ay ile 120 ay arasında vade yelpazesi sunmaktadır. 1 ay ile 24 ay arası vade tercihiyle konut kredisi kullanmak isteyen müşteriler, aylık yüzde 0,99 faiz oranından faydalanabilmektedirler. 25- 120 ay vade aralığı için ise faiz oranı aylık yüzde 1,15 düzeyindedir. Bank Pozitif kredi kampanyası ve daha fazla kredi kampanyasına krediler sayfamızdan ulaşabilirsiniz. http://www.kredihaberi.com/haberler/krediler/

Bankpozitif konut kredisi kampanyası kapsamında müşterilerinden binde 5 oranında kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir. Bununla birlikte ortalama 600 Türk Lirası kadar ekspertiz ücreti, takribi 150 Türk Lirası DASK (Deprem Ve Doğal Afet Sigortası) ve yaklaşık 175 Türk Lirası ipotek tesis ücreti de müşteri tarafından karşılanmak durumundadır.