Burgan Bank 100 bin TL Konut Kredisi

Burgan Bank, düzenlediği konut kredisi kampanyası ile birlikte konut sabihi olma hayali kuran herkesin hayallerini gerçekleştirmesine olanak sağlıyor. İşte Burgan Bank’ın düzenlediği konut kredisi kampanyasına dair merak edilen detaylar!

Burgan Bank, düzenlediği konut kredisi kampanyası ile birlikte uzun vade süreleri ve uygun faiz oranları ile birlikte hayal kurduğunuz eve sahip olmanıza olanak sağlıyor. 120 aya varan vade seçenekleri ile birlikte temin edebileceğiniz Burgan Bank konut kredisi sayesinde sahip olmak istediğiniz eve kira öder gibi sahip olabilirsiniz.

Burgan Bank 100.000 Türk Lirası Konut Kredisi

Burgan Bank düzenlediği konut kredisi kampanyası ile birlikte 100 bin Türk Lirası tutarında nakit desteği temin etmenize olanak sağlıyor. Kredi başvurusu aşamasında herhangi bir kefil talebinde bulunmayan Burgan Bank, satın alacağınız ev üzerine gerçekleştireceği ipotek tesisini, satın alacğaınız konut için teminat olarak kabul ediyor.

Burgan Bank 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisini 120 ay vade seçeneği ile temin etmeniz halinde aylık yüzde 1,29 oranında uygulayacağı faiz oranı ile bilrkte aylık bin 643 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile ödeme planı oluşturmanıza olanak sağlıyor.

Siz de gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Burgan Bank şubesine giderek konut kredisi başvurusu gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bankalar tarafından düzenlenen konut kredileri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.