Burgan Bank Taşıt Kredisi Çekme Limiti, Kredi Faiz Oranları ve Hesaplaması

Hayalini kurduğunuz otomobil için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteği Burgan Bank tarafından uygun maliyetler ve 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde sağlanıyor.

Burgan Bank, hayallerinizi süsleyen otomobillerin hem sıfır kilometre versiyonları, hem de ikinci el versiyonları için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. Banka, 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri sayesinde ödemelerinizin düşük taksit tutarlarına tekabül etmesine olanak sağlarken, ödemelerinizin hane halkında kişi başına düşen aylık gelir miktarının yarısını geçmemesine de özen gösteriyor.

Burgan Bank Taşıt Kredisi Çekme Limiti

Burgan Bank tarafından yapacağınız taşıt kredisi başvurusunda satın almak istediğiniz otomobil sıfır kilometre bir otomobil ise otomobilin anahtar teslim bedelinin yüzde 75’ine kadar taşıt kredisi kullanabiliyorsunuz. Eğer satın almayı düşündüğünüz otomobil ikinci el bir otomobil ise, bu sefer kredi hesabı için aracınızın kasko değeri baz alınırken, bu değerin de yüzde 60’ına kadar taşıt kredisi çekmeniz olanak sağlanıyor.


İkinci el otomobil satın almak için çekeceğiniz taşıt kredisi ürünü için banka, aracın en fazla 3 yaşında olmasına dikkat ederken, aynı zamanda kredi vade süresi boyunca araç üzerine kasko yapılmasını da zorunlu tutuyor.

Burgan Bank 40.000 TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Burgan Bank’tan çekeceğiniz 40 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi ürünü için 48 ay vadeli bir taşıt kredisi ödeme planı talep etmeniz halinde bankanın uygulayacağı aylık sabit taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,99’a tekabül edip, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı bin 409,15 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 8 Ağustos 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.burgan.com.tr/tr/Pages/benim-icin/krediler/tasit-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.