Burgan Bank’tan 120 Ay Vadeli Konut Kredisi

Burgan Bank, aylık yüzde 0,96 oranında faiz oranı eşliğinde 120 aya varan vade seçenekleri içeren konut kredisi kampanyasını 30 Haziran’a kadar devam ettirecek.

Maksimum kredi tutarının 500 bin Türk Lirası olduğu Burgan Bank Konut Kredisi Kampanyası’nda, temin edeceğiniz kredi tutarının yüzde 0,5’i oranında kredi tahsis ücreti temin ediliyor. Düzenli bir gelire sahip olan her vatandaşın faydalanabileceğini konut kredisi kampanyasına başvurunuzu gerçekleştirmek için satın almak istediğiniz konutun tapu fotokopisine ek olarak çalışma durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgeniz, T. C. kimlik numaranızı gösteren nüfus cüzdanınız, ehliyetiniz ya da pasaportunuz ve güncel ikâmet adresinizi gösteren son 3 ay içerisinde düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturasının yanınızda bulunması gerekiyor.

Burgan Bank Özel Konut Kredisi Faiz Oranları

Burgan Bank’tan temin edeceğiniz 100 bin Türk Lirası tutarındaki kredi başvurunuzda; zorunlu deprem sigortası, konut sigortası, hayat sigortası ve hizmet paketi satın almanız halinde aylık yüzde 0,96’dan başlayan faiz oranları ile ödeme planınızı oluşturabilirsiniz.

12 ay vade seçeneğinize aylık yüzde 0,96, 18 ve 24 ay vade seçeneğinize aylık yüzde 0,97, 36 ay vade seçeneğinize aylık yüzde 0,98, 48 ve 60 ay vade seçeneğinize aylık yüzde 0,99, 72, 84 ve 120 ay vade seçeneklerinde ise aylık yüzde 1,00 oranında faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Güncel konut kredisi kampanyalarına göz atarak, bütçeniz için en uygun konut kredisini bulmak istiyorsanız, internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.