Burgan Bank’tan Birikimli İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank, aylık yüzde 1,12 oranındaki kredi faizi oranından faydalanarak ihtiyaç kredisini hesabınıza aktarırken, aynı zamanda yüzde 25 devlet katkısı ile bireysel emeklilik sisteminden faydalanmanıza olanak sağlıyor.

Burgan Bank, ihtiyaç kredisi talebinizi birikimli bir şekilde çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor. Hem aylık yüzde 1,12 oranında kredi faizinden faydalanmanıza olanak sağlayan Burgan Bank, hem de yüzde 25’e varan devlet katkısı ile birlikte bireysel emeklilik sistemine katılıp, geleceğinizi güvence altınıza almanıza olanak sağlıyor.

Burgan Bank Birikimli İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank’tan talep edeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki birikimli ihtiyaç kredisi talepleriniz için vade seçeneklerine göre faiz oranları;

  • 12 ay vade seçeneğiniz için aylık yüzde 1,12 oranında,
  • 18 ay vade seçeneğiniz için aylık yüzde 1,19 oranında,
  • 24 ay vade seçeneğiniz için aylık yüzde 1,21 oranında,
  • 36 ay vade seçeneğiniz için aylık yüzde 1,25 oranında,
  • 48 ay vade seçeneğiniz için aylık yüzde 1,25 oranında.

Minimum 2 ay süresince bireysel emeklilik sistemi içerisinde kalan Burgan Bank müşterileri, 450 Türk Lirası’na kadar paket ücretini iade alabilmektedirler. Aynı zamanda bir yıllık süre boyunca hesap işlem ücretinden muaf tutulan Burgan Bank müşterileri, internet bankacılığı üzerinden yapılan ilk 100 havale – eft işlemi için de herhangi bir ücret kesintisi yapılmaz.

Güncel kredi kampanyalarına krediler kategorisinden göz atarak, avantajlı faiz oranları ve uygun vade koşulları eşliğinde acil nakit ihtiyacınızı tercih ettiğiniz bir bankadan karşılayabilirsiniz.