Burgan Bank’tan Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank düzenlediği düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte, acil nakit ihtiyaçlarınızı 48 aya kadar vadelendirerek temin etmenize olanak sağlıyor. İşte Burgan Bank’ın düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasına dair merak edilen detaylar!

Burgan Bank, sabit faiz avantajı ile kredi süreciniz boyunca kredinizin ekonomideki dalgalanmalardan etkilenmeden sabit kalmasına olanak sağlıyor. 48 aya varan vadelendirme seçeneği ile acil nakit ihtiyaçlarınızı uygun eşit taksitler ile ödemenize olanak sağlayan Burgan Bank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sunuyor.

Burgan Bank’tan temin edeceğiniz ihtiyaç kredisi başvurusu için sürücü belgesi ya da T. C. kimlik numaranızın yazılı olduğu nüfus cüzdanınızın, çalışma ve ek gelir durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgelerinizin yanınızda olması gerekiyor. 

10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi başvurunuz için 48 ay vade tercihinizde aylık 303 Türk Lirası tutarında sabit taksitler ile ödeme yapabileceğiniz ödeme planınız, 24 ay vade tercihinizde ise aylık 508 Türk Lirası tutarında sabit taksitler ile ödeme yapabileceğiniz ödeme planınızı oluşturabilirsiniz.

Güncel kredi kampanyalarına göz atarak bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini temin etmek istiyorsanız, internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bankalar tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyaları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.