Burgan Bank’tan Jet İhtiyaç Kredisi!

Burgan Bank düzenlediği Jet İhtiyaç Kredisi kampanyası ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini hızlı ve pratik bir şekilde temin etmenize olanak sağlıyor. İşte Burgan Bank’ın düzenlediği Jet Kredi kampanyasına dair merak edilen tüm detaylar!

Düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleri içeren Jet Kredi, acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların pratik bir şekilde temin etmeleri için Burgan Bank tarafından özenle hazırlanmış durumda. İhtiyaç duyduğunuz nakit desteğini pratik bir şekilde temin etmenize olanak sağlayan bir kredi kampanyası düzenleyen Burgan Bank, düşük faiz oranları ve 48 aya varan uzun vade seçenekleri eşliğinde tüm ihtiyaçlarınıza pratik bir çözüm sunuyor.

12 ay vade seçeneği için aylık yüzde 1,39 oranında faiz uygulaması yapan Burgan Bank, 13 aydan 48 aya kadar olan tüm vade seçeneklerinizde ise aylık yüzde 1,44 oranında faiz uygulaması gerçekleştiriyor.

10 Bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank’tan temin edeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 12 ay vade seçeneğinde aylık taksit tutarınız 926 Türk Lirası’na, 24 ay vade seçeneğinde aylık taksit tutarınız 523 Türk Lirası’na, 36 ay vade seçeneğinde aylık taksit tutarınız 375 Türk Lirası’na, 48 ay vade seçeneğinde aylık taksit tutarınız 308Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Siz de en uygun ihtiyaç kredisini temin etmek adına internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini belirleyebilir ve ilgili bankanın size en yakın şubesini ziyaret ederek kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.