Burgan Bank’tan Taşıt Kredisinde Özel Kampanya!

Burgan Bank, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile hem sıfır kilometre otomobil satın alımları için, hem de ikinci el otomobil satın alımları için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlayarak yaz aylarına otomobiliniz ile girmenize olanak sağlıyor.

Burgan Bank, 48 aya varan vade seçenekleri içeren taşıt kredisi kampanyası ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini anında hesabınıza aktarıyor. Temin edeceğiniz taşıt kredisi tutarını, satın alacağınız otomobilin değerine göre belirleyen Burgan Bank, sıfır kilometre otomobiller için tutar hesaplamasını proforma fatura değeri üzerinden, ikinci el otomobiller için de kasko değeri üzerinden gerçekleştiriyor.

Sıfır kilometre otomobillerin proforma fatura değerinin en fazla yüzde 75’ine kadar finansman sağlayan Burgan Bank, ikinci el otomobillerin kasko değerinin en fazla yüzde 60’ına kadar finansman desteği sağlıyor.

Üç yaşına kadar ikinci el otomobillere taşıt kredisi olanağı sağlayan Burgank Bank, kredi masrafları dahilinde satın alacağınız otomobilin kasko ve sigorta masraflarını da dahil etmektedir. Kredi süreci boyunca zorunlu hayat sigortası uygulaması yapan Burgan Bank, aylık yüzde 1,99 oranında faiz uygulaması eşliğinde hayalinizdeki otomobile kavuşmanız için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlıyor.

Siz de gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Burgan Bank şubesini ziyaret ederek ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlayabileceğiniz gibi aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisinde kredilere göz atarak bütçeniz için en uygun taşıt kredisini tespit edebilir ve temin edebilirsiniz.