Denizbank Faizsiz Anında Para Kredisi Kampanyası!

Denizbank, bankaya 2 tane fatura talimatı veren müşterileri için 12 ay vadeye kadar uzanan ve sıfır faiz oranı ile masrafsız 1.000 Türk Liralık „Anında Para Kredisi“ kampanyası sunuyor.

1.000 Türk Liralık sıfır faiz oranlı ve masrafsız kredi, taksitli kredili mevduat hesabı olan Anında Para Hesabından kullandırılacaktır. Müşterilerin bahse konu kampanyadan yararlanmaları için 2 tane yeni fatura ödeme talimatı ile bankaya müracaat etmeleri gerekmektedir. Ve bunun takribinde bankadan Kurtaran Hesap açtırmaları gerekmektedir. Eğer hali hazırda Kurtaran Hesabı olan bireyler varsa ek hesap açtırmadan Denizbank’ın Anında Para Kredisi kampanyasından yararlanabilirler.

Söz konusu kampanya kapsamında ilk defa otomatik ödeme talimatı verecek olan müşterilerin 2 tane ve yeni talimat vermesi gerekmektedir. Daha önce talimat vermiş olan Denizbank müşterileri bankanın sunduğu yeni kampanyadan yararlanamayacaklar ya da hali hazırda olan otomatik fatura ödeme talimatlarını iptal ederek yararlanmak isteyen müşterilerinde  kampanyaya katılım hakları olmayacaktır. Talimatlar hesaplardan ya da bireysel kredi kartlarından verilebilinmektedir.

Müşterilerin verdiği iki tane otomatik fatura ödeme talimatlarını son 12 ay içinde iptal etmemeleri gerekmektedir. Denizbank kredinin kullanımı boyunca sıfır faiz uygulayacak olup ve bu süre zarfı boyunca talimat verilen her faturaya en az 4 defa borç yansıtılmış olması ya da bireysel kredi kartından en az 4 defa otomatik ödeme yapılmış olması gerekmektedir.

Bu kampanyadan her Denizbank müşterisi sadece bir kez faydalanabilecektir. Kredi kapsamında aylık ödenecek tutar 83,33 Türk Lirası olup, kampanya koşullarının ihlali durumunda banka, müşterilerinden 1000 Türk Liralık finansman için 80 Türk Lirası kesecektir. Bu işlem taahhütle karşılanmayıp, hesaplardan, kredili mevduat hesabından ya da kredi kartından alınacaktır.

Bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyalarını incelemek için krediler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.