Denizbank’tan 3 Ay Ertelemeli 25 bin Türk Lirası İkinci El Taşıt Kredisi

Denizbank, hem sıfır kilometre hem de ikinci el taşıt sahibi olmak isteyenler için için 3 ay taksit erteleme fırsatlı 48 aya varan vade seçenekleri ile taşıt kredisi sunuyor.

Denizbank, hem sıfır kilometre araç sahibi olmak isteyenler, hem de ikinci el araç satın almak isteyenler için taşıt kredisi sunuyor. 3 ay taksit ertelemeli seçeneği ile 48 aya varan vade seçenekleri arasından tercih ettiğiniz bir ödeme planı ile birilikte taşıt kredisi olanağı sunan Denizbank, hayalinizdeki araca sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Ortalama 24 saatlik süre zarfında başvurunuzu değerlendirerek onayını sunan Denizbank, geri ödeme planınızı oluşturmak için size 45 günlük bir süre de tanıyor.

3 ay taksit erteleme kampanyasının süresini 31 Mart 2017 tarihine kadar uzatmış olan Denizbank, 25 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi başvurunuzda aylık yüzde 1,31 oranında faiz oranı uygulayıp, kredi tutarınızın yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti temin ederek, 48 aylık vade seçeneğinde aylık 745,71 Türk Liralık eşit taksitler ile geri ödemenize olanak sağlıyor.

Sıfır kilometre binek araçlar için proforma fatura üzerindeki bedelin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ini, 50 bin Türk Lirasını aşan kısmın ise yüzde 50’sini kredi olarak sunan Denizbank, ikinci el otomobil alımlarınızda ise kasko değerinin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ini, 50 bin Türk Lirasını aşan kısmın ise yüzde 50’sini kredi olarak sunuyor.

25 bin Türk Lirası tutarında kasko değeri olan araç için 17 bin 500 Türk Lirası finansman sağlayan Denizbank, 75 bin Türk Lirası tutarındaki aracınız için ise 35 bin Türk Lirası ve 12 bin 500 Türk Lirası tutarında olmak üzere toplamda 47 bin 500 Türk Lirası tutarında taşıt finansmanı sağlayarak hayalinizdeki araca sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Siz de hayalinizdeki otomobile sahip olmak ya da nakit ihtiyacınızı karşılamak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.