Denizbank’tan 300 Ay Vadeli Mortgage Kredisi Avantajı

Denizbank düzenlediği mortgage kredisi kampanyası ile birlikte kira öder gibi ev sahibi olabilmeniz için uzun vade seçenekleri ve uygun faiz oranları eşliğinde olanak sunuyor. İşte Denizbank’ın kampanyasına dair tüm merak edilenler!

Denizbank, mortgage kredisi kapsamında 25 yıla kadar, yani 300 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Belirleyeceğiniz vade süresine göre aylık taksit tutarı belirleyen Denizbank, 300 aya kadar vade seçeneklerinden bütçeniz için en uygun olanını tercih etmenize olanak sağlıyor.

Denizbank Mortgage Kredisi Faiz Oranları

Denizbank, düzenlediği Mortgage kredisi ile birlikte 300 aya kadar vade olanağı sağlıyor. 24 aya kadar olan vade seçenekleri için aylık yüzde 0,97 oranında faiz oranı uygulaması yapan Denizbank, 25 ay ila 60 ay arasındaki vade seçenekleri için aylık yüzde 1,13 oranında, 61 ay ila 120 ay arasındaki vade seçenekleri için aylık yüzde 1,18 oranında faiz uygulaması yapıyor. Denizbank, 121 ay ila 300 ay arasında tercih edeceğinzi vade süreleri için de aylık yüzde 1,21 oranında faiz uygulaması yapıyor.

Satın alacağınız evin sahip olduğu ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar kullanabileceğiniz Denizbank mortgage kredisi için gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Denizbank şubesine giderek başvuru yapmanız gerekiyor.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun konut kredisini bulabilir, diğer ihtiyaçlarınız için de ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi ürünlerini inceleyebilirsiniz.