Denizbank’tan 48 Ay Vadeli 25.000 TL Tutarında Taşıt Kredisi!

Ayağınızı yerden kesmek, günlük hayatınızı kolaylaştırmak ve sahip olduğunuz otomobilinizi yenilemek için önemli bir fırsat sunan Denizbank, 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde taşıt kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

Düşük faiz oranları eşliğinde taşıt kredisi temin etmenize olanak sağlayan Denizbank, kredi vade süresi boyunca satın alacağınız otomobil üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek kefilsiz taşıt kredisi kullanmanıza olanak sağlıyor. Çekeceğiniz taşıt kredisinin kaç Türk Lirası olacağını sıfır kilometre otomobiller için proforma fatura değeri üzerinden hesaplayan banka, ikinci el otomobiller için de kasko değerini baz alıyor. Baz alınan bu değerin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ine kadar taşıt kredisi imkânı sağlayan banka, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın da yüzde 50’sine kadar taşıt kredisi temin ederek, hayallerinizdeki otomobile sahip olmanıza olanak sağlıyor.

Denizbank’tan 25.000 TL Taşıt Kredisi İçin Ödeme Planı

Hayallerinizi süsleyen otomobilin sahip olduğu kasko ya da proforma fatura değerinin 36 bin Türk Lirası’ndan yüksek olması halinde temin edebileceğiniz 25 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi için, 48 ay vade seçeneği ile Denizbank’tan ödeme planı talebinde bulunmanız halinde banka aylık yüzde 1,38 oranında taşıt kredisi faiz oranları uygulaması gerçekleştiriyor.

48 ay vade seçeneği ile temin edilecek olan 25 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi için uygulanacak aylık yüzde 1,38 oranındaki taşıt kredisi için ödeme yapılacak eşit taksit tutarı 759,06 Türk Lirası olup, toplam geri ödeme yapılacak miktar ise 36 bin 434,47 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı, 29 Ekim 2017 Çarşamba günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile hazırlanmıştır.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edip, bütçeniz için en uygun kredi ürünü hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, ödemelerinizi tercih edeceğiniz banka tarafından sunulacak en uygun kredi planı çerçevesinde gerçekleştirebilirsiniz.