Denizbank’tan Emeklilere Özel 48 Ay Vadeli İnternet Kredisi!

Denizbank, emeklilere özel, uygun faiz koşulları ve 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde 55 bin Türk Lirası’na kadar ihtiyaç kredisi sunuyor. İşte Denizbank’ın düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasına dair detaylar!

Emeklilere en uygun ihtiyaç kredisini sunmak için özel bir kampanya düzenleyen Denizbank, internet üzerinden başvuran emeklilere aylık yüzde 1,32’den başlayan faiz oranları eşliğinde 55 bin Türk Lirası’na kadar ihtiyaç kredisi olanağı tanıyor. Evraksız İnternet Kredisi olarak geçen bu kampanya dahilinde emekliler, 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde kampanyalarından faydalanabiliyorlar.

İhtiyaç kredisi başvurusunu Denizbank internet bankacılığı yada MobilDeniz uygulaması üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilen emekliler, başvuruların onaylanması halinde en yakın Denizbank Şubesi’ne giderek anında kredilerini temin edebiliyorlar.

Kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar Kredi Tahsis Ücreti talep eden Denizbank’tan temin edilecek olan emekliler için özel hazırlanmış internet ihtiyaç kredisinin ödeme planı örnekleri ise şu şekilde;

10 bin Türk Lirası için 12 ay vade seçeneğini seçen emekliler, evraksız ihtiyaç kredisi kampanyasından aylık yüzde 1,32 oranında faiz ile faydalanıp aylık 922 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile kredilerini ödeyebiliyorlar. Yine 10 bin Türk Lirası için 24 ay vade seçeneğini seçen emekliler ise, aylık yüzde 1,32 faiz oranından faydalanarak aylık 504 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile kredilerini ödeyebiliyorlar.

Denizbank’tan temin edeceğiniz evraksız ihtiyaç kredisi için 36 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde aylık yüzde 1,44 oranındaki faiz üzerinden işlem görerek 375 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile kredinizi ödeyebilir ya da 48 ay vade seçeneğini seçerek aylık yüzde 1,47 oranındaki faiz üzerinden işlem görebilir, taksit tutarınızı aylık 311 Türk Lirası’na düşürerek eşit taksitler ile rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

Bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyalarını incelemek için krediler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.