Denizbank’tan Mayıs Ayına Özel 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Denizbank düzenlediği kredi kampanyası ile birlikte uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlıyor. 48 aya varan vade seçenekleriyle temin edebileceğiniz Denizbank ihtiyaç kredisi için merak edilen tüm detaylar KrediHaberi’nde!

Denizbank düzenlediği 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi kampanyası için 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları eşliğinde ödeme planı oluşturmanıza olanak sağlıyor.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank’tan temin edeceğiniz ihtiyaç kredisi için Denizbank’ın internet sitesinden Web’de Kredi’ye başvuru gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda Denizbank Müşteri Hizmetlerini arayarak, Denizbank ATM’lerine giderek ya da size en yakın Denizbank şubesini nüfus cüzdanınız, gelir belgeniz ve ikâmet adresinizi gösteren belge ile birlikte başvurarak temin edebilirsiniz.

Denizbank 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Denizbank’tan temin edeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 12 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde aylık yüzde 1,60 oranında faiz uygulaması eşliğidne 941 Türk Lirası tutarında eşit taksitlerle, 24 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde aylık yüzde 1,69 oranında faiz uygulaması eşliğidne 530 Türk Lirası tutarında eşit taksitlerle, 36 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde aylık yüzde 1,78 oranında faiz uygulaması eşliğidne 401 Türk Lirası tutarında eşit taksitlerle, 48 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde aylık yüzde 1,78 oranında faiz uygulaması eşliğidne 335 Türk Lirası tutarında eşit taksitlerle ödeme planınızı oluşturabilirsiniz.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini temin edebilirsiniz.